Seminar31 березня 2017 року на базі Черкаського політехнічного технікуму пройшов науково-практичний семінар «Інноваційні інформаційні технології в освіті та навчально-виробничому процесі».

 

У роботі семінару прийняли участь представники навчальних закладів I-IV рівнів акредитації міста Черкас, Черкаського, Смілянского, Чигиринського, Уманського, Корсун-Шевченсківського та Золотоноського районів.

За проблематикою семінару щодо трендів ІКТ в освіті виступила Дорош Н.В. – керівник по роботі з закладами освіти Microsoft Україна.

Також були висвітлені питання щодо досвіду впровадження дистанційної освіти в СумДУ (доповідач Мелейчук С.С. - директор Центру заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання), впровадження ІТ- інновацій в навчальний процес (доповідач Півень А.Г. – начальник центру комп’ютерних технологій), використання інформаційних технологій в навчальному процесі ННІ ФЕМ (доповідач Антонюк Н.А. – заступник директора інституту), а також презентовано проект масових академічних онлайн курсів «Екзаменаріум» (доповідач Силка О.О. - керівник групи з організації освітніх електронно-дистанційних програм).