12 жовтня Роменське вище професійне училище урочисто святкувало 50-річчя. У цей святковий день викладачі, майстри виробничого навчання і всі співробітники училища приймали вітання від колег та гостей свята.

З нагоди 50-річчя від дня заснування зі словами привітання до колективу Роменського ВПУ звернувся колектив Центру заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання СумДУ в особі директора ЦЗДВН Мелейчука Станіслава Станіславовича.

Мелейчук С.С. висловив щиру вдячність за плідну багаторічну співпрацю, яка почалася у 1999-у році із створення територіального центру дистанційних комунікацій на базі Роменського ВПУ, та високий професіоналізм його колективу, їх наполегливість та цілеспрямованість у вирішенні спільних завдань по підготовці фахівців за заочно-дистанційною освітою.