12 січня 2017 року на базі ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» за ініціативи Сумського державного університету пройшов регіональний науково-практичний семінар «Інноваційні інформаційні технології в освіті та навчально-виробничому процесі».

У роботі семінару прийняли участь директори шкіл Путивльського, Буринського районів та їх заступники, представники міської та районної ради, керівництво відділів освіти, представники підприємств, а також керівники селищних рад. Були висвітлені питання впровадження дистанційної освіти в університеті, використання хмарних технологій, інтерактивних та мобільних технологій у навчальному процесі. Напрацьовано рішення щодо технологій підвищення кваліфікації освітян та проектно-орієнтованої підготовки студентів.