18 жовтня 2018 року Сумський державний університет сумісно з Державною службою зайнятості прийняв участь у відкритті Хоружівського територіального центру освітніх комунікацій, який розташовано у с. Хоружівка Недригайлівського району Сумської області на базі Центру сприяння розвитку ОТГ Державної служби зайнятості.

Центр освітніх комунікацій обладнано за останніми вимогами часу: комп’ютерні місця, інтерактивна дошка, проектори та інше, що дасть можливість одночасно проводити навчання з п’ятдесятьма слухачами.На презентації заступник директора ЦЗДВН Віталій Гриненко представив можливості територіального центру освітніх комунікацій СумДУ, зокрема проекти підвищення кваліфікації для керівників ОТГ за професійними та тренінговими програмами, можливості дистанційного навчання широкого кола населення, програми підготовки до ЗНО учнів шків та ПТНЗ регіону, блок навчальних семінарів з використання ІТ-технологій, а також курси з надання  першої невідкладної допомоги для немедичних працівників. На заході відкриття були присутні керівник Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош, директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний,  проректор з навчально-педагогічної роботи СумДУ Олександр Бріжатий та інші.