19-20 лютого 2018 делегація Сумського державного університету відвідала Борщівський агротехнічний коледж.

Заступник директора Центру заочної, дистанційної та вечірньої форми  навчання  Скорба О.А. та відповідальний секретар центру Грамма О.М. зустрілись зі студентами коледжу, розповіли про Сумський державний університет, запросили їх на навчання. Начальник центру комп’ютерних технологій Півень А.Г. та викладач Силка О.О., в рамках тренінгу «Хмарні технології Microsoft Office 365», провели навчання з 32-ма викладачами коледжу. Відбулася зустріч представників університету з директором коледжу Козієм Я.В. та заступником директора з навчальної роботи Блозвою І.Й.,  в ході якої було обговорено та підписано договір про співпрацю між Сумським державним університетом та Борщівським агротехнічним коледжем.