Наказом № 1071-І «Про створення Ради з якості ЦЗДВН» було створено Раду із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Центру заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання.

Персональний склад Ради із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти ЦЗДВН:

Голова Ради:

доц. Мелейчук С.С., директор ЦЗДВН

Вчений секретар Ради:

Бондар Т.В., заступник директора ЦЗДВН з методичної роботи

Технічний секретар Ради:

Петренко Г.Ф, диспетчер ЦЗДВН

Члени Ради:

Скорба О.А. − заступник директора ЦЗДВН;

Гриненко В.В. − заступник директора ЦЗДВН по роботі з позабазовими підрозділами;

Зубань Ю.О. − директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання;

Шевцова Т.М. − директор ЦЗДВН Шосткінського інституту СумДУ;

Кузьмін Д.В. − директор ЦЗДВН Конотопського інституту СумДУ;

Михайловський Я. Е. − заступник декана заочної форми навчання факультету ТеСЕТ;

Антонюк Н.А. − заступник директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацького із заочної та дистанційної форм навчання;

Садовнікова О.П. − заступник декана із заочної та дистанційної форми навчання факультету ІФСК;

Ільченко О.В. − заступник декана заочної форми навчання ННІ права;

Марченко А.В. − заступник декана дистанційної форми навчання факультету ЕлІТ;

Силка О.О. − керівник групи з організації відкритих освітніх електронних дистанційних програм.