Інструкція користування інформаційним сервісом «Індивідуальна траєкторія навчання» електронного особистого кабінету.

Електронний особистий кабінет (cabinet.sumdu.edu.ua) – це єдине вікно доступу до різноманітних інформаційних сервісів, які дозволяють зручно та своєчасно отримувати персоналізовану інформацію щодо навчання та роботи в СумДУ.

Для реєстрації в особистому кабінеті необхідно натиснути на кнопку «Реєстрація» та ввести наступні поля: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження (у форматі ДД.ММ.РРРР) та електронну поштову адресу. Якщо Ваш електронний поштовий адрес відсутній в базах даних СумДУ, то Вам необхідно ввести ідентифікаційний номер або номер паспорта (без серії) для запобігання реєстрації під вашим ім’ям сторонніх осіб.


 

Після успішної реєстрації на вказану поштову адресу прийде лист з Вашим логіном та паролем, який Ви можете змінити після авторизації в налаштуваннях особистого кабінету.

Для вибору дисциплін вільного вибору або індивідуальної траєкторії Вам необхідно авторизуватися та перейти до сервісу «Індивідуальна траєкторія навчання», натиснувши на відповідне посилання в блоці Сервіси на головній сторінці особистого кабінету.


 

Після цього ви потрапляєте в сервіс «Індивідуальна траєкторія навчання», де можете обрати дисципліни вільного вибору та/або індивідуальну траєкторію навчання.


 

Наприклад, для обрання дисципліни вільного вибору загальної підготовки на третій семестр вам необхідно натиснути на кнопку в стовбці вибір, яка виділена зеленим квадратом.


Після цього відкриється вікно Вибору дисципліни, де ви можете ознайомитися з різноманітною інформацією про запропоновані дисципліни вільного вибору. 

Особливу увагу необхідно приділяти кількості мінімальних місць та кількості зайнятих місць. Якщо зайнятих місць менше ніж мінімально запланованих слід обрати іншу дисципліну, так як в протилежному випадку співробітник деканату може відхилити Ваш вибір.


 

Після обрання дисципліни необхідно натиснути «Зберегти» та блок Дисципліни вільного вибору буде мати наступний вигляд.


 

Після того як стан «Обрано студентом» буде змінено співробітником деканату на стан «Затверджено деканатом» ви не зможете змінити дисципліну вільного вибору.

Обрання індивідуальної траєкторії здійснюється аналогічним чином.